VSM YAPI mimari projeden dekorasyon detaylarına kadar tüm süreci tek elden takip edebileceğiniz yapısıyla hizmet vermektedir. İster spor tesisi olsun, ister yaşam alanı VSM YAPI uzman kadrosuyla mükemmelliği sunuyor.

SPOR TESİSLERİ

vsm sports logo-03

Günümüzde spor tesisi kavramı spor hizmeti üreten, bu amaç için belirlenmiş ve gereğince donatılmış her türlü spor alanını tanımlamak için kullanılmaktadır.Spor hizmetleri, spor endüstrisini oluşturan önemli parçalardan biri olarak kabul edilir ve spor etkinliklerinin yapıldığı spor tesisleri de spor hizmetleri içerisinde önemli bir unsur olarak yer alır.


Özellikle 20. Yüzyılın sonlarında gelişen teknoloji ile beraber kitle iletişim araçlarındaki yenileşme, sadece dünyada oluşan yenilikleri ve gelişmeleri insanlara ulaştırmamış, aynı zamanda yaşamın birçok alanını da etkilemiştir. Spor kavramı da bu değişimden etkilenmiş ve spor yönetimi içerisinde yeni alt alanlar oluşmaya başlamıştır. Bu alanlardan biri de Spor tesislerinin inşasından yönetimine kadar birçok farklı konuyu içeriğinde barındıran spor tesis işletmeciliğidir. Günümüzde, özellikle büyük spor kompleksleri gerek maliyetleri, gerek mimarileri ve gerekse de yönetim biçimleri ile eşsiz özellikler sunmaktadır.

BASKETBOL SAHASI

basketboll

TENİS KORTU

teniste_devrim_niteligindeki_9c3e3_800

FUTBOL SAHASI

futbol2

OKY PRO CLAY COURT

vsm yapı op

ÇOK AMAÇLI SAHALAR

çok amaçlı

ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

çok amaçlı spor salonu

PADEL

MONDO-artificial-turf-systems-for-padel_HERO2_1920x1280

Mini Golf

mini golf