TENIX

Kurucumuz Visam MERYUMOĞLU'nun Türkiye çapında tenis sporuna olan katkıları ve tenis sporu ile olan özel ilişkisi sebebiyle VSM YAPI bünyesinde kurulan TENIX özel olarak tenis tesisleri üzerine hizmetler vermektedir.

TENIX hayal edebileceğiniz her türden tenis kortunu ve tenis kulübünü anahtar teslim yapabilacek donanıma sahiptir. Her tür zeminde ( Akrilik "Tartan" zemin , toprak zemin , sentetik içm zemin , EPDM zemin, ) çok sayıda deneyimi bulunan ekibimiz, Türkiye'nin çeşitli illerinde tenis kortları inşaa etmektedir.

TOPRAK ZEMİN TENİS KORTU

EPDM ZEMİN TENİS KORTU

AKRİLİK ZEMİN TENİS KORTU

SENTETİK ÇİM TENİS KORTU

tenis toprak1

Toprak kort ; tenis kortları arasında her zaman en çok tercih edilen kort tipi olmuştur. TENIX toprak kort yapımı alanındaki deneyimi ve tenis sporu ile ilgili tüm detaylara olan hakimiyeti sayesinde toprak kort yapımında özel teknikler kullanmaktadır.

İster yoğun kullanılan, ister özel amaçlı olsun tüm toprak tenis kortlarında bulunması gereken en üst seviye teknik özellikleri uyguluyor, kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Toprak kort TENIX'in en önem verdiği kort çeşitlerinin başında gelmektedir.

Türkiye'nin bir çok seçkin noktasında inşaa ettiğimiz toprak kortlarda, binlerce tenis sevdalısı keyif alarak tenis oynamakta, bir çok tenis klübü ve konaklama tesisi, TENIX'in farkını yaşamaktadır.