SUNİ ÇİM

SUNİ ÇİM3

Çim Halı 7mm Düz (280gr) – İstediğiniz Ebatta! En ucuz çözüm.

İplik Yapısı : Tek Renk Yeşil
Hav (İplik) Ağırlığı: 280gr/m2
Hav (İplik) Yüksekliği: 7mm
Toplam Yükseklik: 9mm

1 metre, 2 metre, 3 metre ve 4 metre enli olmak üzere istediğiniz çim halı enini seçin. Ardından istediğiniz boyu metre olarak girin. Sepete attığınızda toplam sipariş miktarınız hesaplanmış olacaktır. Halınız ölçünüze göre olarak kesilip gönderilir.

Bahçe, terraryum, balkon, dekoratif amaçlıdır. Suya dayanıklı ve dış mekanda kullanıma uygundur, su drenajı yapar. Tüm çim halılarımız maket bıçağı ile kesilebilir, tek parça(eksiz) uygulamalarda tutkal kullanımı gerektirmez. 7mm düz çim en ucuz çim halı çözümüdür.

SUNİ ÇİM 4

SUNİ ÇİM HALI NEDİR?

Suni çim halı dayanıklı bir taban üzerine halı gibi makine ile dokunmuş bir çim görünümlü bir dış mekan ürünüdür. Gerek taban, gerek iplik yapısı ile suya, güneşe ve mevsim şartlarına dayanıklı olarak üretilir. Döşeme için herhangi özel bir tutkal veya teknik gerektirmeden basitçe sererek döşenir. Maket bıçağıyla kesilerek yerine oturtulabilir veya geometrik şekiller verilebilir.

Genellikle duvardan duvara halı ile benzer üretim teknikleri ile üretildiği için 4 veya 2 metre enli rulolar şeklinde üretilir. Muhafaza etmesi, taşıması kolaydır. Bakım gerektirmez. Zemincim ucuz çim halı fiyatları ile sizleri kalite ile buluşturur.

NEDEN SUNİ ÇİM HALI KULLANMALIYIM?

Bahçe, balkon, oyun alanı, merdiven gibi yerlerde sıklıkla kullanılmasının belli başlı sebepleri bulunuyor.