VSM YAPI mimari projeden dekorasyon detaylarına kadar tüm süreci tek elden takip edebileceğiniz yapısıyla hizmet vermektedir. İster spor tesisi olsun, ister yaşam alanı VSM YAPI uzman kadrosuyla mükemmelliği sunuyor.

FUTBOL SAHASI

futbol1 Futbol sahaları için üretilen suni çim modelleri, oyuncu güvenliği, top performansı ve zemin dayanıklılığı için yüksek bir kalite standartlarında üretilmektedir. Yumuşak ve aşınmaz sentetik çim dokusu, oyuncuların sakatlık riskini minimum seviyeye indirir. Her türlü hava koşulunda dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yağmurlu havalarda kullanıma olanak sağlarken, güneş ışınlarından etkilenmez. Oyuncu güvenliği ve performansının yanı sıra istikrarlı top sekmesi sağlayarak oyunun kalitesini artırır.

Doğal çime benzer görünümü, düşük bakım maliyeti, daha uzun oyun süresi, oyuncu güvenliği, top performansı ve tüm hava koşullarında kullanım özellikleri ile yeni nesil suni çim zeminlerimiz, modern futbol sahasının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Açık Halı Saha futbol2

Açık Halı Sahalar ; yanları tel örgülü, tavanı file ile kaplı bir sistem olup zeminde üçüncü ve dördüncü nesil suni çim halılar kullanılmaktadır. Reform Sports’un uzman ve deneyimli ekibi ile 4 hafta sürede anahtar teslimi olarak yapılabilmektedir. Açık Halı Sahaları ve Mini Futbol Sahaları yaygın olarak 20x40m ile 30x60m arasında değişen ölçülerde yapılmaktadır.

vsm sport kaliteyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da futbol sahası ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulma gayreti içerisindedir.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

furbol3 Kapalı Futbol Sahası

Kapalı Halı Sahalar ; saha yanları ve saha üzeri statik hesaplara uygun olarak konstrüksiyon sistemiyle kapatılır. Konstrüksiyon üzeri branda veya cam elyaf malzemeden mamul oluklu malzeme ile kaplanır. Saha yanları istenirse açılır-kapanır yapılabilir.Saha zemininde üçüncü ve dördüncü nesil çim halılar kullanılıp, Tavsiye edilen saha ölçüleri; 20x40m ile 30x60m arasında değişmektedir.