GARDEN SUITES BELEK

WhatsApp Image 2022-10-21 at 15.49.50

Bir VSM Mimarlık Mühendislik İnşaat LTD. STİ. Projesi olan VSM GARDEN SUITES, BELEK, Antalya’ nın Serik ilçesi Kadriye mahallesi 154 ada 1 parselde inşaa edilecek olan 2 bloklu bir konut projesidir.

VSM GARDEN SUITES, BELEK projesi, Antalya’ nın gözde turizm bölgesi Belek’ te bulunan dünyaca ünlü The Land Of Legends Tema Parkı ve AVM’ ne 200 m., toplu taşıma güzergahına 150 m., Kadriye Plajına 3 km., Belek merkeze 6 km. ve Antalya Uluslararası Havalimanına 23 km. mesafede bulunmaktadır.

Projemiz 24 adet 1+1 ve 12 adet 2+1 dubleks olmak üzere toplam 2 blok ve 36 daireden oluşmaktadır. 1+1 dairelerimizin 12 adeti zemin katta olup 30 ile 95 m2 arasında değişen müstakil bahçe kullanım hakkı ile birlikte satışa sunulmuştur. Kalan 12 adet 1+1 dairelerimiz 1. Kattadır. Son kat olan 2. Katta ise 12 adet 2+1 çatı dubleks dairelerimiz konumlandırılmıştır. 1+1 dairelerimiz br. 50 m2, 2+1 dubleks dairelerimiz ise br. 100 m2 büyüklükte, 1. Sınıf inşaat kalitesinde inşa edilecek olup daireler mobilyalı olarak teslim edilecektir.

Projemiz genel olarak peyzaj özellikleri açısından dikkat çekecek özelliklere sahip olmakla birlikte zemin kat dairelerinin müstakil bahçe kullanım hakları, projemize değer katan önemli bir fark olarak öne çıkmaktadır. Projemizde ayrıca her blokta birer adet asansör, birer adet açık çocuk ve yetişkin havuzu, açık otopark, açık alan çocuk oyun parkı, çardak ve kapalı spor salonu olmak üzere çeşitli sosyal donatılar ile şifreli site girişi ve kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır. Projemizin teslim tarihi Mayıs 2024 olarak planlanmıştır.

Antalya, ılıman iklim özellikleri ile dört mevsim yaşam ve çeşitli turizm imkanları sunması yönünden son yıllarda Dünya çapında yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Projemiz VSM GARDEN SUITES, BELEK, gerek muhteşem konumu, gerek sunduğu konfor ve kalite, gerekse yatırımcısına sunduğu yüksek kira getirisi ile bölgesinde tek olma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

Fiyatlar, cephe ve bahçe büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Blok halinde satışa açık olup teklifler değerlendirilecektir.

Spor turizmi, plaj turizmi, eğlence turizmi gibi turizm çeşitlerine ev sahipliği yapmakta olan Belek Turizm Bölgesi, ülkemizde tek olmakla birlikte Dünya çapında başlıca turizm bölgeleri arasında yerini almış ve adından söz ettirmeye başlamıştır.

Belek Turizm Bölgesinin parlayan yıldızı VSM GARDEN SUITES, BELEK, sunduğu konfor ve kaliteli yaşam tarzının yanı sıra, kısa dönemli kira getirisi sayesinde en fazla 5 yıl gibi kısa bir geri dönüş süresi ile yatırımcılarına önemli bir avantaj sağlamaktadır.

garden-suites-belek-1 garden-suites-belek-1
garden-suites-belek-2 garden-suites-belek-2
garden-suites-belek-3 garden-suites-belek-3
garden-suites-belek-4 garden-suites-belek-4
garden-suites-belek-5 garden-suites-belek-5
garden-suites-belek-6 garden-suites-belek-6
garden-suites-belek-7 garden-suites-belek-7
garden-suites-belek-8 garden-suites-belek-8
garden-suites-belek-9 garden-suites-belek-9
garden-suites-belek-10 garden-suites-belek-10
garden-suites-belek-11 garden-suites-belek-11
garden-suites-belek-12 garden-suites-belek-12
garden-suites-belek-13 garden-suites-belek-13
garden-suites-belek-14 garden-suites-belek-14
garden-suites-belek-15 garden-suites-belek-15
garden-suites-belek-16 garden-suites-belek-16
garden-suites-belek-17 garden-suites-belek-17
garden-suites-belek-18 garden-suites-belek-18
garden-suites-belek-19 garden-suites-belek-19
garden-suites-belek-20 garden-suites-belek-20
garden-suites-belek-21 garden-suites-belek-21